لیست هتل ها

هتل کریمه در سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرد. این هتل دارای 28 باب اتاق می‌باشد که همگی در 2 طبقه قرار گرفته‌اند. از نکات بارز هتل صادقیه به فاصله کوتاه از حرم مطهر حضرت معصومه (س) و مراکز خرید می‌توان اشاره کرد. این هتل دارای پشت بامی با نمای حرم می‌باشد. گفتنی است شعبه‌ای از رستوران معروف شاندیز صفدری نیز در این هتل قرار دارد
هتل صادقیه قم در سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرد. این هتل دارای 28 باب اتاق می‌باشد که همگی در 2 طبقه قرار گرفته‌اند. از نکات بارز هتل صادقیه به فاصله کوتاه از حرم مطهر حضرت معصومه (س) و مراکز خرید می‌توان اشاره کرد. این هتل دارای پشت بامی با نمای حرم می‌باشد. گفتنی است شعبه‌ای از رستوران معروف شاندیز صفدری نیز در این هتل قرار دارد
هتل آپارتمان زرین قم در چهارراه غفاری واقع شده است که فاصله آن از حرم به طور تقریبی ۱۰ دقیقه می‌باشد. این هتل در قلب شهر قم واقع شده است و به بازار قم، مسجد جمکران و مدرسه فیضیه نیز نزدیک است.
قم پس از شهر مقدس مشهد، دومین شهر زیارتی ایران است که در تمام فصول سال پذیرای مسافران ایرانی و خارجی است. به جز حرم حضرت معصومه (س) شهر قم عمارت‌ها و بناهای تاریخی بسیاری نیز دارد که برای علاقه‌مندان به تاریخ جالب خواهد بود. هتل‌ها و مکان‌های اقامتی موجود در شهر قم از تنوع بالایی برخوردارند که در اینجا به معرفی یکی از آنها می‌پردازیم.
هتل اطلس در سال 1392 افتتاح گردید. موقعیت مکانی هتل دسترسی به حرم‌ حضرت معصومه (س)، مرکز شهر و مراکز خرید را آسان نموده است‌. این مجموعه با 24 باب اتاق به همراه کلیه امکانات رفاهی داخلی پذیرای مهمانان است.